Zaznacz stronę

Witamy na stronie

POL-AUDIO

obsługi technicznej imprez

Kim jesteśmy i co robimy

POL-AUDIO to firma rodzinna obecna na rynku od 1992 roku. Poza obsługą imprez zajmujemy się również projektowaniem i produkcją systemów nagłośnieniowych
Jeżeli masz pomysł na imprezę ale nie wiesz jakiego rodzaju systemem nagłośnieniowy jest Ci potrzebny – skontaktuj się z nami! Z przyjemnością doradzimy i zajmiemy się obsługą Twojej imprezy. W razie potrzeby, skontaktujemy się i zorganizujemy dla Ciebie pozostałe elementy obsługi technicznej takie jak światło, scena, multimedia.
W naszej ekipie pracują doświadczeniu pracownicy z zaangażowaniem podchodzący do swoich zadań. Potrafimy spełnić ridery techniczne nawet wymagających artystów. Powierzając nam obsługę swojej imprezy masz pewność, że zadbamy o zabezpieczenie techniczne i ustalimy wszystko co trzeba z występującymi.

Nasze przykładowe realizacje

Dobierzemy odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb

Posiadamy dużą bazę dostępnych systemów ze względu na to, że sami jesteśmy producentem zestawów nagłośnieniowych. Dlatego właśnie będziemy w stanie dobrać odpowiedni system do wykorzystania w trakcie organizowanej przez Ciebie imprezy.

Nasza siedziba

 

Masz pomysł na imprezę? Zrealizujmy go wspólnie!

Nasi Klienci

Zorganizujemy udaną imprezę razem

Email

polaudio@polaudio.pl

Phone

+48 22 789 30 02